Sveiki, aš esu Manikiūro Maniakė.

Mano dešimties metų patirtis paskatino sukurti specializuotą manikiūro ir pedikiūro priemonių parduotuvę, kurios tikslas yra suteikti nagų meistrams viską, ko jiems reikia, kad galėtų profesionaliai ir kūrybingai kurti išskirtinius nagų dizainus ir įgyvendinti savo norus bei svajones.

Daug metų dirbdama su klientais grožio srityje, supratau, kad vieno produkto negana! Taip gimė idėja sukurti ne tik parduotuvę, bet ir savo brand’ą „Jelly Gelly“, kuris neturi konkurentų, užkariauja visų meistrų širdis ir lentynas.

„Jelly Gelly“ už tobulumą ir išskirtinį grožį. Mes nesivaikome madų, mes jas kuriame. Su mūsų prekės ženklu nagų kūryba bus dar malonesnė ir unikalesnė. Nori tapti žvaigžde? Su „Jelly Gelly“ tikrai ja tapsi. Tai produktai, kurie užtikrintai šluosto nosį visiems kitiems prekių ženklams. Su „Jelly Gelly“ gali būti užtikrinta, kad tavo sukurtas grožis laikysis ilgai ir kokybiškai, o klientės grįš su šypsenomis veide.

Pas mus parduotuvėje gali rasti ne tik „Jelly Gelly“ produkcijos. Esame nuostabaus Ukrainos brand’o „Atica“ vieninteliai atstovai Lietuvoje. „Atica“ turi gausų produkcijos pasirinkimą, virš 250 – spalvų, odos priežiūrai skirtu produktų, platų pasirinkimą nagų priauginimo gelių ir poligelių.

Taip pat Manikiūro Maniakė yra „Staleks Pro“ instruktorė, kuri veda mokymus ir atveža inovacijas į Lietuvos manikiūro ir pedikiūro meistrų pasaulį. Ne paslaptis, kad „Staleks Pro“ užima garbingą vietą mūsų parduotuvės lentynose.

Mano misija yra padėti nagų meistrams išsiskirti tarp konkurentų, užtikrinant aukštos kokybės, inovatyvius ir įvairius produktus, reikalingus sėkmingam nagų dizainui. Siekiu užtikrinti, kad mūsų klientai būtų patenkinti ir pasitikėtų mūsų paslaugomis bei produktų kokybe. Puoselėju ilgalaikius santykius su savo klientais.

Tiek mūsų puslapyje, tiek socialiniuose tinkluose rasi ne tik produkcijos, nuolaidų, bet ir renginius bei naujus organizuojamus mokymus nagų meistrams!

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top